Biz

İstanbul Merkezli
Bağımsız Hukuk Bürosuyuz

BAL Avukatlık Bürosu, küresel bir erişimi olan saygın bir hukuk hizmeti sağlayıcısı ve hukuk bürosudur.

Bilgi, Güven ve Deneyim gibi temel değerlere sıkı sıkıya bağlıyız ve müvekkillerimize üst düzey hukuki çözümler sunarak bu değerleri her zaman koruyoruz.

Mükemmelliğe olan bağlılığımızla, yetenekli avukat ekibimiz müvekkilerimiz ile yakın iş birliği içinde çalışarak onların ihtiyaçlarını anlar ve özelleştirilmiş hukuki stratejiler sunar.

Müvekkillerimize olağanüstü sonuçlar sunmak için kararlıyız ve sürekli olarak beklentilerini aşmayı hedefleriz.

Karmaşık hukuki zorlukları çözme ve çeşitli endüstrilerdeki müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve rehberlik sunma becerimizle gurur duyuyoruz.

bal avukatlik burosu istanbul bakirkoy hukuk avukat

Uzman Avukatlar ve Takım

BAL Avukatlık Bürosu avukatları, Uluslararası hukuk ve Türk Hukuku’nun uygulanması ve müşterilerine çözüm üretme konusunda profesyonel deneyime sahiptir.

Avukatlarımız, güven, bilgi ve deneyim ilkeleri ile mesleki etik kurallarına büyük önem vermektedir.

bal avukatlik burosu bakirkoy istanbul avukatlik hizmetleri avukati

Geniş Çaplı Hukuk Alanları

İstanbul’un önde gelen avukatlık bürolarından biri olarak, BAL Avukatlık Bürosu, bireyler, kurumlar ve şirketlere kapsamlı bir hukuk hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Deneyimli avukat ekibimiz, Ceza Hukuku, Şirket Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşme ve Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Uluslararası Ticari Hukuk, Ulaştırma Hukuku, İş Hukuku, Yabancılar Hukuku ve Vatandaşlık Hukuku gibi çeşitli uygulama alanlarında etkili çözümler sunmaktadır.

Hukuki ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, buradayız ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişiselleştirilmiş ve özverili destek sunuyoruz.

bal avukatlik burosu istanbul avukatlari en iyi

Avukatlık Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz avukatlık hizmetlerini kategorilendirdik ve kurumsallaştırdık. 

Ceza avukatı, gayrimenkul avukatı, boşanma avukatı gibi uzmanlık alanlarına uygun profesyonel avukatlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinin. 

Kurumsal Kurumların Üyesiyiz

BAL Avuktlık Bürosu olarak ulusal ve uluslararası çaptaki hukuk kurumlarını takip ediyor ve üyeliklerine dahil oluyoruz.

Türkiye’de ve dünyada kurumsal meslek kuruluşlarının üyesiyiz. Yabancı ülke konsoloslukları ile işbirliği içerisinde özellikle yabancı müvekkillerimizin çözümüne yönelik destek de sağlamaktayız.

BAL Avukatlık Bürosu avukatları Türkiye Barolar Birliği ve İstanbul Barosu’na kayıtlı avukatlardır.