Biz

İstanbul Merkezli
Bağımsız Avukatlık Bürosuyuz

BAL Avukatlık Bürosu, küresel bir erişimi olan saygın bir hukuk hizmeti sağlayıcısı ve hukuk bürosudur.

Bilgi, Güven ve Deneyim gibi temel değerlere sıkı sıkıya bağlıyız. Müvekkillerimize üst düzey hukuki çözümler sunarak bu değerleri her zaman koruyoruz.

Mükemmelliğe olan bağlılığımızla, yetenekli avukat ekibimiz müvekkilerimizle yakın iş birliği içinde çalışarak onların ihtiyaçlarını anlar. Müvekkillerimize özelleştirilmiş hukuki stratejiler sunar.

Müvekkillerimize olağanüstü sonuçlar sunmak için kararlıyız ve sürekli olarak beklentilerini aşmayı hedefleriz.

Karmaşık hukuki zorlukları çözme ve çeşitli endüstrilerdeki müvekkillerimize hukuki danışmanlık sunma becerimizle gurur duyuyoruz.

bal avukatlik burosu hakkimizda

Uzman Avukatlar ve Takım

Avukatlarımız, Uluslararası ve Türk Hukuku’nun uygulanması ve müvekkillerine çözüm üretme konusunda profesyonel deneyime sahiptir. Avukatlarımız, güven, bilgi ve deneyim ilkeleri ile mesleki etik kurallarına büyük önem vermektedir.

Uyuşmazlıkların önlenmesinde, çözümünde avukatlarımız derin analiz yeteneğine sahiptir. İletişim becerileri ve doğru nitelemeyle bilgiyi doğru şekilde kullanmaktadırlar.

bal avukatlik burosu hukuk avukat

Geniş Çaplı Hukuk Alanları

BAL Avukatlık Bürosu, İstanbul’un önde gelen avukatlık bürolarından biridir. Bireylere, kurumlara ve şirketlere kapsamlı avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

Deneyimli avukat ekibimiz, Ceza Hukuku, Şirket Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşme ve Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Uluslararası Ticari Hukuk, Ulaştırma Hukuku, İş Hukuku, Yabancılar Hukuku ve Vatandaşlık Hukuku gibi çeşitli uygulama alanlarında etkili çözümler sunmaktadır.

Hukuki ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, buradayız. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişiselleştirilmiş ve özverili destek sunuyoruz.

Avukatlık Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz avukatlık hizmetlerini kategorilendirdik ve kurumsallaştırdık. Yetenekli avukat takımımız, avukatlık büromuzun doğru sonuçlar almasını kolaylaştırmaktadır. Avukatlarımız mesleki kariyerlerinin yanında akademik kariyerlerini de geliştirmektedir.

Geniş hukuk alanlarına uygun profesyonel avukatlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinin. 

Kurumsal Kurumların Üyesiyiz

BAL Avuktlık Bürosu olarak ulusal ve uluslararası çaptaki hukuk kurumlarını takip ediyoruz. Kurumların üyeliklerine dahil oluyoruz.

Türkiye’de ve dünyada kurumsal meslek kuruluşlarının üyesiyiz. Yabancı ülke konsoloslukları ile işbirliği içerisinde özellikle yabancı müvekkillerimizin çözümüne yönelik destek de sağlamaktayız.

BAL Avukatlık Bürosu avukatları Türkiye Barolar Birliği ve İstanbul Barosu’na kayıtlı avukatlardır.