HAKLARINIZI ÖĞRENİN

Avukata Nasıl
Soru Sorabilirim?

Bir avukata sormanın en kolay yolunun anında iletişimi sağlayan iletişim yöntemi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle yüzyüze görüşme için randevu alarak ofisimizde danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.

Belge eklemek, görüşmeleri kaydetmek ve doğru bir geri dönüş için en iyi yöntem e-posta kullanmaktır. BAL Avukatlık Bürosu avukatları, gelen e-postayı doğru departmana göre yanıtlayarak tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Mailinize dönüş yapılabilmesi için iletişim bilgilerinizi (telefon numarası, whatsapp numarası) eklemeyi unutmayınız.

Sorunuzu göndermeden önce; Size ihtiyacınız olan hukuki hizmetleri ve hukuki sorunuzu çözecek en iyi avukat hizmetini sunabilmemiz için, sorunuzu göndermeden önce aşağıdaki birkaç adımı gözden geçirmenizi rica ederiz:

Sormak istediğiniz sorunun hangi hukuk alanında olduğunu belirtirseniz sorunuz doğrudan o hukuk alanında hizmet veren avukatımıza iletilecektir.

Sormak istediğiniz hukuki soru ile ilgili başladığınız veya devam ettiğiniz hukuki bir durum var mı? Hukuki sorunuzla ilgili bir dava, icra takibi, arabuluculuk, hukuki başvuru veya başka bir süreç varsa lütfen bunu belirtiniz. Kanunda zamanaşımı veya zamanaşımı süreleri vardır. Devam eden hukuki süreçlerde haklarınızı kaybetmenizi istemiyoruz.

Hukuki sorunuzun çözümü için sorunuzun cevabı Yayınlar sayfamızda ve yazılarımızda cevaplanmış olabilir.

how-can-landlord-tenat-increse-rental

İletişim Kurun

İhtiyaç duyduğunuz hukuki uyuşmazlık konusunda avukatlarımızdan hemen bilgi edinin.

Telefon : +90 212 909 86 34

E-Mail : info@ballawyer.com

whatsApp →

Adres ; Atakoy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Çobançeşme Caddesi E-5 Yan Yol, No:12/2 Nivo Ataköy B Blok D.99 Bakırköy İstanbul Türkiye

english speaking lawyers in turkey attorney

KOLAY VE BASİT

Neden Avukata Sormalısınız?

Avukatlar doğru bilgiye ulaştırabilecek mesleki tecrübeye ve ekipmanlara sahiptir.

Türkiye’de herkes, bazı istisnalar dışında, kendini savunma ve davasını yönetme yetkisine sahiptir. Ancak, Türkiye’deki hukuk sistemi ve mevzuat çok karmaşıktır. Kanunlar ve hukuki düzenlemeler her gün değişebilmektedir. Hukuki sorununuzun çözümünde profesyonel hizmet sunan avukatlardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Çoğu iş sektöründe olduğu gibi, hukuk mesleğinde de deneyim çok önemlidir. Karşılaştığınız yasal sorun size çok karmaşık görünebilir. Ancak deneyimli avukatlar, sorunun ne kadar sürede ve nasıl çözülebileceğini bilirler.

Avukattan hukuki yardım almamanız zaman, para, emek ve en önemlisi hakkınızın kaybına neden olabilir.

Avukatlar işleri profesyonelce takip ederler. Emsal mahkeme kararlarını inceleyebilen ve sorunu çözmek için alternatif yolları tercih edenler. Avukatlar yasal sorunları çözme konusunda deneyime sahiptir. Çoğu iş sektöründe olduğu gibi, avukatlıkta da deneyim çok önemlidir. Karşılaştığınız yasal sorun size çok karmaşık görünebilir. Ancak deneyimli avukatlar, sorunun ortalama olarak ne kadar sürede ve hangi risklerle nasıl çözülebileceğini bilirler. Bu şekilde sorununuzu çözebilirler.

Bir avukatla çalışmadığınız için pişman olabilirsiniz. Bir avukatla çalışmamak size zaman, emek, para ve hepsinden kötüsü haklarınıza mal olabilir. Kendini doğru şekilde savunamayan bir kişi hapis veya adli para cezasına mahkum olabilir. Benzer şekilde kendisini doğru temsil edemeyen bir kişi davasını kaybedebilir. Tüm bu risklerden korunmanın tek yolu Türkiye’deki tüm hukuki konularda profesyonel hukuki hizmet sunan avukat yardımından yararlanmaktır.

Bir avukatla çalışmadığınız için pişman olabilirsiniz.

Bir avukatla çalışmamak size zaman, emek, para ve hepsinden kötüsü haklarınıza mal olabilir. Kendini doğru şekilde savunamayan bir kişi hapis veya adli para cezasına mahkum olabilir. Benzer şekilde kendisini doğru temsil edemeyen bir kişi davasını kaybedebilir. Tüm bu risklerden korunmanın tek yolu Türkiye’deki tüm hukuki konularda profesyonel hukuki hizmet sunan avukat yardımından yararlanmaktır.

lawyer istanbul

Memduh Remzi BAL

Avukat | Ortak

Cem Akyazı

Avukat | Arabululcu